Polish Topic

You don't speak english too good? Wanna chit-chat with people from your country, in your language? It's the place for you!
K-Y

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Zazdro, nawet jeden z nich jest shiny :D ich można zdobyć 10/konto, wszytskie moje były nie shiny, ale to u mnie norma
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableAdoptableAdoptableAdoptableAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
Kyuuri

Post by Kyuuri »

Dzięki za uświadomienie, że mam błyszczyk... trudno odróżnić jak tylko kuleczka inna.
Adrien

Post by Adrien »

Właśnie tak to jest z niektórymi shiny, są takie, które różnią się tylko nasyceniem koloru (np. Abra) i łatwo się machnąć xD Fortuna dzisiaj ewidentnie mi sprzyja, bo podczas masowego wykluwania jajec w celu uzupełnienia Dexu dropnął mi Shiny Grimer i Clamperl, ale jak szajni wonsza chcę to za ciula się nie pojawia! Congratzy przyniosły mi też kod na Shiny Zapdosa, ale już go mam meh, trzeba będzie wymienić na jakiegoś innego ptaka.

O, teraz shiny snubbull xD
K-Y

Post by K-Y »

Mi brakuje Zapdosa shiny, próbuje go wyklikać właśnie, z marnym skutkiem. Ogólnie mam jakiegoś pecha do tych shiny trio, zawsze jednego mi brakuje. Przydałby mi się też shiny baran, potrzebuje wymienic na kucyka
Spoiler:
Image
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
Kyuuri

Post by Kyuuri »

A właśnie... jak teraz poluje się na legendy. W sewnsie.. gdzie jakie się kryją?
Adrien

Post by Adrien »

viewtopic.php?t=24182 - tutaj jest na bieżąco aktualizowana rozpiska z specjalnymi pokemonami, dostępnymi obecnie. W tym momencie normalne legendy (mam na myśli te kanoniczne, a nie autorskie promo VA, jak np. Starry Dwebble czy Keeper Dubwool, jeśli dobrze rozumiem o co pytasz) dostępne do zdobycia to ptasie trio z Kanto, czyli; Articuno, Zapdos i Moltres. Je się otrzymuje w zasadzie po prostu za klikanie, czy to w CE czy regularne w boxach innych. Jest też szansa na zgarnięcie ich w wersji shiny. Musi Ci wyskoczyć podczas klikania congratz z kodem, zapisuj go od razu, bo jak go zgubisz to będziesz musiała płacić 25k creditsów żeby ponownie go zobaczyć haha.
Kyuuri

Post by Kyuuri »

By było jasne bo mój angielski ma braki... by wygrać legendarne pisklaki muszę po prostu mieć farta klikając?
Adrien

Post by Adrien »

Aaa, zapomniałem o tym wspomnieć, wybacz, Tak, to nic innego jak czysty fart :D Ale przyznam, że nie tak ciężko dostać jakiegoś congratza, tylko słabe jest to że czasami zamiast poków trafią się pieniądze albo coiny (które można wymienić na inne limitowane stworki w Game Corner).
Widzę, że już masz jedno promo z congratzów, gratulacje za zdobycie baranka ;)
Kyuuri

Post by Kyuuri »

Właśnie wyklinałam Moltresa więc chyba jakiś kawałek farta mam...
Adrien

Post by Adrien »

Ooo, najs!!! Wywołaliśmy wilka z lasu, gratki
-Sheva-

Post by -Sheva- »

O, trochę nam się temat ożywił :D Kto by się spodziewał haha

Witamy nowe i nowe-stare duszyczki ;)
Kyuuri

Post by Kyuuri »

Dibra by dać jakiś temat ... Co myślicie o Kofingu-arbuzie co ma dojść do najnowszego dlc dla poków?
K-Y

Post by K-Y »

Chwila, to były jakieś nowe poksy z DLC pokazane? Oprócz legend i bażanta/psa/małpy? Ciągle się zastanawiam czy kupić to DLC, japoński festiwal mnie zachęca, to drugie meh, ale żółwik fajny.
Spoiler:
Image
Adrien

Post by Adrien »

Ja się zatrzymałem na Galar i nadal nie przyswoiłem wszystkich nazw tych nowych poków, a Paldea to już w ogóle dla mnie inna rzeczywistość xD
K-Y

Post by K-Y »

JA nazw poksów już dawno nie ogarniam :D w scarlet lubię łatwość shiny huncenia, postanowiłam sobie zrobić shiny dex z tego regionu. Mam shiny startery i kilka innych i na razie zastój, bo urlop się posypał.
Spoiler:
Image
-Sheva-

Post by -Sheva- »

To prawda, te nazwy pokémonów są okropne... Widziałem, że w DLC ma być jakiś nowy żółw, całkiem ładnie wyglądał. Inne mocno przeciętnie i bardzo digimonowo, a o koffingu nie słyszałem :D

Skończyłem swoją przygodę na grze sword, i kolejnych już raczej kupować nie zamierzam :D

------
ED:
Adrien, Kyuuri - zamierzacie kompletować dex? Potrzebujecie jakichś poków - psy, regi?
Adrien

Post by Adrien »

Co nie? ^^ Nie wiem czy już mi się tylko tak wydaje, ale mam wrażenie, że wcześniej każdy pok nazywał się jakoś dużo prościej, a przynajmniej szło to jakoś zapamiętać.
Co do Pokedexa - dosłownie przed chwilą skończyłem właśnie lvl-ować do niego poki : D Natomiast 2 dni temu wyklułem chyba z setki jajek, bo tak szybko to szło, haha. Ale jeszcze sporo mi brakuje, głównie tych form dziecięcych, czy tych stworków, które ewoluują dzięki przedmiotom lub wymianie, ale to da się szybko ogarnąć. Z poprzednimi legendami już może być ciężko, bo chyba się już ich nie da na razie zdobyć, więc trzeba będzie kombinować z jakimiś wymianami, może kiedyś wleci jeszcze jakiś promo ptak, żeby można było się za niego trejdnąć :>
-Sheva-

Post by -Sheva- »

Jak są jakieś eventy i wlatują nowe poki z Congratzow to można mega szybko tutaj kluc jajka i poki do dexu ewoluować, to prawda.

Jeśli chcesz to wystawiłem Ci paczkę starych promo do dexu, ciężko będzie je teraz zdobyć, więc może to trochę ułatwi sprawę :)
Adrien

Post by Adrien »

O kurczę, dziękuję bardzo <3 Chciałbyś coś za to? Mam kod na Keeper Dubbwola, ale nie wiem czy to wystarczająco haha, trochę mi tak głupio. Może przejrzyj sobie moje boxy (:
W ogóle dopiero teraz zorientowałem się, że masz avka z Death Note’a, jestem właśnie w trakcie oglądania : D
-Sheva-

Post by -Sheva- »

Dopóki nie wyklujesz Shiny Weedle to możesz czuć się bezpiecznie i obiecuje, że nękany nie będziesz hahaha :D

Paczka jest za free, żebyś miał łatwiej dex uzupełnić, a pewnie i tak się sporo wykosztujesz na zdobycie Ho-Oha :) więc to takie ułatwienie startu, możesz dać dowolnego poka jednego haha

------
ED:
Tak, to jest Light :D dodałem ten avek x lat temu hahaha ale czytałem mangę i oglądałem :) bardzo fajny
Post Reply