Polish Topic

You don't speak english too good? Wanna chit-chat with people from your country, in your language? It's the place for you!
User avatar
VegetaOokami
Posts: 182
Joined: December 10th, 2009, 10:41 pm
Location: Poland

Re: Polish Topic

Post by VegetaOokami »

Adoptable Ta gra jest chora! 9 tys klików by zdobyć 1 jajcarza :/.
*edit*oh troche ponarzekałam i jest drugi Adoptable xD
...
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Jak zawsze na złość mi robisz ;F se shiny wyklikuje, no jak tak można
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
kicia xD
Posts: 679
Joined: November 5th, 2010, 7:19 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by kicia xD »

Ło Panie! Wracam po x latach, żeby odkryć, że wcieło poki :D
Ale dobrze Was widzieć :D
Adoptable
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

Jak chcecie ode mnie handelki to piszci3, bo wyłączyłom diskord i nie chce mi się logować. Xd
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Lepiej się przyznaj że miałaś dość spamu o raidach na scarlecie xD
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

Kurła, to fakt, sporo informacji i mi się załączył autyzm. Mam teraz na głowie kilka dużych rzeczy i dodatkowe rozpraszanie się było bardzo niekorzystne. Druga sprawa, że mam na tym koncie jednego fra-jera, od którego nie chcę dostawać wiadomości i dlatego pojawiła się wizja usunięcia konta. Ale nie pamiętam hasła. Więc był logout :V
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Adoptable
Klikałam, dostawałam nerwicy bo same congratzy na kase bądź coiny, aż w końcu się udało! Z głowy jeden :3

Alive a nie mogłaś go po prostu zablokować? Czy nie chciałąś żeby widział że ma bloka. Zawsze możesz zrobić sobie drugie konto.
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

K-Y nie znam się na diskordzie. Poblokowałam powiadomienia, natomiast cały czas widzialam serwer tego zła,masa.
Btw podobają mi się te Ekanse 🥰
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Trzeba było opuścić ten serwer w choinkę xD No fajne są. Mam już 2 sh węże i żadnego kociaka
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

Ej ej... daj shiny wenża. Co chcesz za niego?
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Jak to co - shiny bestie ;F wgl mi one nie lecą, a mega je chce (w przeciwienstwie do regi, paskudne śmietniki) niedlugo miesiąc się skończy a ja nadal na 0 ;/ mogę dorzucić przyszłe kody na zwykłe węże jesli je zbierasz. Albo kodzik na tego z zodiakalnego mogę wyklikać o ile Arceus się zlituje i mi ześle drugiego.
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Adrien
Posts: 33
Joined: July 9th, 2023, 3:00 pm
Gender: Male

Re: Polish Topic

Post by Adrien »

Czy jakaś dobra dusza wytłumaczy mi o co chodzi w tej grze? xD
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Dobre pytanie... Adoptujesz jajca, wykluwasz, ewoluujesz, ogólnie dexa uzupełniasz. Najszybciej wykluwa się w CE - za klikanie sa creditsy, a je wydaje się na wykluwanko/lvlowanie. Dodatkowo są inne pierdoły, z Congratzów za klikanie wyskakują promo ledendy czy inne eventy. Promosy są też za inne rzeczy zależnie od eventu, teraz jest np za rozmnazanie 2 węży. Za kaske można kupić itemy do evo, albo przebimbać na raffle.

Więcej grzechów nie pamiętam xD
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Adrien
Posts: 33
Joined: July 9th, 2023, 3:00 pm
Gender: Male

Re: Polish Topic

Post by Adrien »

Dzięki, dzięki. Prawdę mówiąc tydzień mi wystarczył żeby się od tego uzależnić xD (i pozbawić się części ciała jakimi są ręce). Od ludzi na discordzie dowiedziałem się, że był jakiś reset więc przynajmniej tyle mnie zachęca, że da się to wszystko jakoś nadgonić haha. Z raffle jest taki problem, że mimo tych wszystkich procentów, szans ite pe, to rządzi się chyba swoimi prawami xD Strasznie ciężko jak na razie jest mi cokolwiek wygrać, a właśnie tak jak mówisz kasa na to szynko się ulatnia ;P Przynajmniej ładne są te stworki eventowe, desperacko wykluwam te węże, ale żadne szaaajni nie lecą jak dotąd. Najbardziej mnie wkurzają promosy za regularne klikanie, nosz kurde nerwicy idzie się przy tym nabawić xD Ale nie poddałem się, mam w końcu tego gwiezdnego kraba… no nic będę klikał sobie w to na razie, szukałem czegoś czym będę mógł się zająć przez dłuższy czas no i jest jak znalazł ;D
Kyuuri
Posts: 26
Joined: May 3rd, 2021, 6:22 pm

Re: Polish Topic

Post by Kyuuri »

Witam po bardzo długim czasie nieobecności. W grze dużo się zmieniło jak widzę... I gdzie nam wcięło kilka regionów?
User avatar
Adrien
Posts: 33
Joined: July 9th, 2023, 3:00 pm
Gender: Male

Re: Polish Topic

Post by Adrien »

Siemka. Jeśli chodzi o zmiany na stronie, tutaj jest cały wątek viewtopic.php?t=23933. Z tego co się dowiedziałem w skrócie VA przeszło reset (trzeba było jakoś przywrócić jej życie, usprawnić działanie itp. wszystko jest opisane właśnie w tamtym wątku). Natomiast można przenieść ograniczoną liczbę stworków z wcześniejszego stanu - tutaj https://www.virtuadopt.com/migrate.
Czyli w zasadzie wszyscy teraz zaczynają od zera (z możliwością przywrócenia niewielkiej ilości starych pokemonów), a następne regiony będą dodawane z czasem (:
Teraz dużo się dzieje, jest masa eventów, nowych specjalnych adoptów (;
Kyuuri
Posts: 26
Joined: May 3rd, 2021, 6:22 pm

Re: Polish Topic

Post by Kyuuri »

Cóż właśnie widzę.. wcześniej grałam pod jeszcze innym nickiem.. w sumie nie pamiętam czemu zaczęłam od zera ale spoko. Na razie powykluwam jajca polując na Vulpa... nie wiem czemu ale chce go wykjluć w pierwszej kolejności... nie trandując... btw. jakieś nowe sztuczki na pozyskiwanie większej liczby stworków się pojawiły?
User avatar
Adrien
Posts: 33
Joined: July 9th, 2023, 3:00 pm
Gender: Male

Re: Polish Topic

Post by Adrien »

Szczerze chciałbym Ci jakoś pomóc, ale jestem nowy i nie mam pojęcia jak to kiedyś wyglądało, a co teraz się zmieniło w tym zakresie :lol: Ja wykluwam jajka tak, że daje na każde 80 creditów i chwilę klikam, wykluwają się szybko, myślę, że jak się chce i posiada się środki to można wykluć na spokojnie nawet setki dziennie. Ale właśnie przed chwilą zaobserwowałem nawet, że jak dużo ludzi akurat siedzi w CE i klika, to nawet nic nie musimy robić z tymi jajkami, bo sami nam je wyklikają (i to dosłownie w sekundy) Co do rozmnażania, jest licznik (Progress-Bar), który wraz ze wzrostem zwiększa szansę na zdobycie jajka. Wszystko zależy od tego jak oba pokemony się "dogadują". Te, które mają najlepszą relację, czyli "get along great" zdobywają 3% co godzinę i 3% co 100 kliknięć wykonanych przez nas w CE. Analogicznie, jeśli trochę gorzej współpracują to 2% itd. Tutaj jest bardziej dokładny poradnik breedingu viewtopic.php?t=24249 W którymś DevLogu widziałem, że w planach jest umożliwienie trzymania w DayCare, aż trzech jajek jednocześnie, teraz można chyba tylko jedno? (Ale mogę się mylić, jak dotąd zawsze od razu zabierałem każde nowo wyprodukowane. Być może to już działa, pewny nie jestem).
Przepraszam jeśli już wiedziałaś wszystko lub większość z tych rzeczy, o których wspomniałem xD
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Zrobili restart strony, żeby ją ożywić i po to żeby ją ulepszyć, dodając nowe bajery. Na razie to te zmiany są takie nijakie, kosmetyka. Czekam na multiwybieranko przy przenoszeniu poksow do boxów, bo przenoszenie po 1 doprowadza do nerwicy i zniechęca do klucia jaj.

Co do jajec, dobry dzień na wykluwane to wtorek (za klikanie we wtorek jest wiecej kasy, więc i więszy ruch w CE), ew każdy moment kiedy rzuca nowe mięso do congratzów z CE. CZyli jak np dzisiaj, nowy promo i wykluwanie leci aż miło.


Aaa, jeśli miało się konto na starym VA to można było zalogować się tutaj tymi danymi i niektore poksy sobie poprzenosić poprzez opcje migrate (jest ograniczenie na liczbe zmigrowanych poksów).
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
Kyuuri
Posts: 26
Joined: May 3rd, 2021, 6:22 pm

Re: Polish Topic

Post by Kyuuri »

Nie wiem czy to o tym poku mowa ale mam już trzy kocury co nie wiedzą, że koty chodzą na czterech łapach a nie dwóch... te z CE.
Post Reply