Polish Topic

You don't speak english too good? Wanna chit-chat with people from your country, in your language? It's the place for you!
User avatar
Chasper
Posts: 1945
Joined: December 16th, 2009, 7:03 pm
Gender: Male
Location: Poland

Re: Polish Topic

Post by Chasper »

Wiadomo w końcu czy regular mew można dostać za to postowanie? Przy tej ilości szczęścia w ostatnim czasie może zacznę pisać poezję na forum. xD
ImageImageImage
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Dobre pytanie na które nikt nie zna odp, prócz niemiaszków.
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Chasper
Posts: 1945
Joined: December 16th, 2009, 7:03 pm
Gender: Male
Location: Poland

Re: Polish Topic

Post by Chasper »

Jakby nie mogli tego rozpisać. :(( Chyba się zapiszę na podwójną loteriadę w ramach rekompensaty za brak informacji.
ImageImageImage
User avatar
hajelon
Posts: 3385
Joined: December 4th, 2009, 3:18 pm

Re: Polish Topic

Post by hajelon »

Ja nawet już nie klikam bo według mnie to nie w porządku że odebrano wszystkim poksy na które tyle się klikało 😌 Strata tylu shiny które ciężko się zdobywało boli najbardziej, a od zera nie chce mi się zaczynać
User avatar
Yoshiki
Total in Love with derBhaal
Posts: 2851
Joined: October 6th, 2009, 8:15 pm

Re: Polish Topic

Post by Yoshiki »

hajelon wrote: June 12th, 2022, 5:48 pm Ja nawet już nie klikam bo według mnie to nie w porządku że odebrano wszystkim poksy na które tyle się klikało 😌 Strata tylu shiny które ciężko się zdobywało boli najbardziej, a od zera nie chce mi się zaczynać
Przepraszam, nie mówię po polsku.

Nie traci się ich całkowicie.
Może jeśli "migrate" niektóre z nich, wróci Ci motywacja?

https://www.virtuadopt.com/migrate
❤️ Sharing IP every day with my husband derBhaal . ❤️Image❤️
❤️
Adoptable❤️Adoptable❤️Adoptable❤️Adoptable❤️
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

No to jaka tam u was pogoda
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Chasper
Posts: 1945
Joined: December 16th, 2009, 7:03 pm
Gender: Male
Location: Poland

Re: Polish Topic

Post by Chasper »

25 stopni, przewaga pochmurnego nieba, ciśnienie giga wysokie. Na granicy przyzwoitości. A jak u Ciebie koleżanko???
ImageImageImage
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Z rana idealnie, w południe dusznawo i wgl. A wczoraj było ślicznie, chłodno i pochmurnie. PRzy okazji przykleiłam folę ochronną na swojego 3DSa w końcu :D zbierałam się jak pies do jeża. A jutro jaka byndzie pogoda?
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Chasper
Posts: 1945
Joined: December 16th, 2009, 7:03 pm
Gender: Male
Location: Poland

Re: Polish Topic

Post by Chasper »

Jakieś kumulusy na niebie coś teges?? Poziom wilgoci mnie martwi, niski poziom rzek, masakrunia. Jutro?? Gromkie opady słoneczka.
ImageImageImage
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Nie chce gromkich opadów słoneczka. Chyba że połączą się z walnięciem w infrastrukturę elektryczną, co wywoła atak braku zasilania.
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

Pozdrawiam z miejsca, gdzie król piechotą chadza. U mnie pogoda naprawdę przyzwoita, aż się chce rzyć. Azaliż ciekawi mnie bardzo, czy ta dyskusja jak zawsze zostanie przecedzona przez sito trans. :3
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Tłuszcze trans to duży problem w żywności, nie ma żartów ;F tak samo jak kwas askorbinowy lewoskrętny i prawosrętny. Jeden jest biologiczne czynny, a drugi nie. Jak wytwarzać go chemicznie to wychdozi misz masz tego i tego, a jak biologicznie z uzyciem np mikroorganizmów to wtedy mamy samą bioczynną.
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Chasper
Posts: 1945
Joined: December 16th, 2009, 7:03 pm
Gender: Male
Location: Poland

Re: Polish Topic

Post by Chasper »

Ja to muszę się wyzbyć wszystkich tłuszczy na wakajki w Ciechocinku, ale taka parnota przez brak tych kumulusków, że oddychać mi się nie uśmiecha. :(
ImageImageImage
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

Cóż, w swojej pracy korzystam raczej z cholekalcyferolu i to w podaży per os, natomiast ostatnio coraz więcej przypadków wymaga suplementacji sildenafilem z powodu powikłań po operacjach kardiochirurgicznych w wyniku których doszło do wytworzenia się nadciśnienia płucnego upośledzajacego natlenowanie tkanek ciała zwłaszcza w częściach dystalnych.
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
Avenix
Posts: 12
Joined: October 31st, 2021, 9:48 pm
Location: Germans' neibour
Contact:

Re: Polish Topic

Post by Avenix »

Chciałem być marynarzem, chciałem mieć tatuaże, podróżować, zwiedzać świat, pięknie żyć, garściami życie brać chciałem być piosenkarzem chciałem mieć pełne sale podróżować, zwiedzać świat I wiele pięknych, pięknych kobiet znać, przemierzyłem cały świat, Od Las Vegas po Krym, zgrałem tysiąc talii kart, które lubią dym, skasowałem kilka bryk, nie żałuję dziś, nie żałuję dziś. Najlepsze jest gdy pracy trzeba szukać zajęcia, gdy się coś szybciej zrobi i nie można sobie po prostu usiąść i odpocząć bo przychodzi kierownik i ma problem. Przykre.
Adoptable Adoptable Adoptable Adoptable
Image
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

W ogóle ostatnio oglądałam filmik wyjaśniający czemu dzięcioł evo w tukana :D okazało się że te gatunki są spokrewnione.

A co do chemikamentów to każdy wie że C wyleczy wszystko, nawet debilizm - czyli jak rzecze definicja - niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12 roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. - tyyy to chyba o mnie :D uheuheuhe :o nie umiem podejmować decyzji.

Proszę o wszelkie puchate twory które odgrodza nas od naszej ostatnio cierpiącej na ostrą wścieliznę gwiazdy.
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

Krzysztof Krawczyk, legenda muzyki :D Pokój jego duszny.
@Aveniks powiedz kierasowi, że głowa Cię boli, w końcu mamy tak nieoczywiste warunki sferyczne, że prawo do bólu głowy jest jak prawo madki do egzekwowania pińset plus.
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

To on nie zyje?!
Ogólnie nie powinno być tak że za karę że szybko wykonasz swoją robotę dostajesz więcej roboty bo inni się lenią. To zniechęca i zachęca do lenienia się i tyle. Od kiedy nagrodą za wykananie zadania jest kop prądem ;F
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

Za szybsze wykonanie swojej roboty powinno się dostawać premię i możliwość drzemki w pracy.
Tak, nasz wybitny wirtuoz zatańczył po raz ostatni chyba w zeszłym roku, po czym zmar.
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
Chasper
Posts: 1945
Joined: December 16th, 2009, 7:03 pm
Gender: Male
Location: Poland

Re: Polish Topic

Post by Chasper »

I większe urlopy za szybszą robótkę, szkoda marnować taką pogodę :(
ImageImageImage
Post Reply